O nas

„Wysoka jakość naszych usług płytkarskich to kwestia nie tylko wieloletniego doświadczenia, ale także szerokiej wiedzy na temat materiałów i rozmaitych rodzajów podłoża. Nasza praca wymaga ogromnej precyzji, a także posiadania wyobraźni przestrzennej i zmysłu estetyki.”       
                                                                                          
                                                                              
                                                                                           właściciel firmy PŁYTEXPOL

 

Firma PŁYTEXPOL od 1995 roku oferuje kompleksowe usługi płytkarskie na terenie całego kraju. Wykonaliśmy do tej pory setki zleceń i prac budowlanych dla inwestorów, deweloperów, jak również Klientów indywidualnych. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zyskaliśmy status solidnego partnera, co potwierdzają liczne referencje oraz wykonane projekty o różnym przeznaczeniu.

 

Posiadamy wykwalifikowany zespół montażowy, którego wieloletnia praktyka wraz z wiedzą dotyczącą glazurnictwa stanowi fundament naszej firmy. Korzystamy ze sprawdzonych, specjalistycznych materiałów budowlanych certyfikowanych producentów: Atlas, Botament, Mapei, Schomburg, Sopro, Weber.

 

Ponadto zajmujemy się szeroko pojętym wsparciem praktycznym w zakresie usług glazurniczych. Zawsze doradzamy naszym Klientom, aby byli zadowoleni z ostatecznego efektu. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami rynkowymi, bowiem regularnie uczestniczymy w różnorodnych szkoleniach.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Oferujemy usługi płytkarskie oraz izolacje tarasów, basenów, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa związane z ich użytkowaniem i sprawdzeniem w różnorodnych warunkach.Zatrudniamy najlepszych płytkarzy z  Gniezna.

TERMINOWOŚĆ

Wszelkie prace wykonujemy w ustalonym terminie, szanujemy bowiem czas naszych Klientów.


 
                        PŁYTEXPOL – sprawdzone rozwiązania płytkarskie